Jesteśmy kadrą wykwalifikowanych elektryków samochodowych zajmujących się kompleksową naprawą oraz regeneracją alternatorów i rozruszników wszystkich marek. Od 30 lat prowadzimy warsztat na warszawskim Targówku, wykonując najróżniejsze zlecenia uczciwie i fachowo. Do napraw używamy wyłącznie sprawdzonego sprzętu, wierząc, że połączenie odpowiedniego zaplecza technicznego, doświadczenia, wiedzy oraz ogromnej pasji naszych pracowników, skutkuje najwyższą jakością wykonywanych napraw. Zaufało nam już wielu Klientów, których auta dzięki naszej skutecznej naprawie odzyskały pełną sprawność. Oferujemy konkurencyjne ceny w branży, a nasze realizacje nie wymagają długie czasu oczekiwania. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części samochodowych, dzięki czemu zlecenia na naprawy wykonujemy sprawnie i płynnie, tak żeby jak najszybciej sprawny samochód mógł wrócić do Klienta.
Przez lata funkcjonowania na rynku warszawskim możemy poszczycić się sporym gronem stałych, zadowolonych Klientów. Nasi elektrycy samochodowi robią wszystko, aby usługi ELEKTRO-MOT cechowała solidność, rzetelność oraz profesjonalizm. Z zaangażowaniem podchodzimy do Państwa bezpieczeństwa, stawiając na kompetencje oraz uczciwość naszych pracowników.

Dokonujemy regeneracji, napraw i montażu alternatorów i rozruszników w samochodach osobowych, ciężarowych i autobusach europejskich, japońskich i amerykańskich marek.
Gwarantujemy solidne wykonanie naprawy oraz krótki termin realizacji:

Regeneracji rozruszników;

Regeneracji alternatorów;

Instalacji elektrycznej;

Montażu Auto-Alarmów;

Montażu czujników parkowania;

Montażu zabezpieczeń przed kradzieżą;